Strona główna DLA GRYZONI WSZYSTKIE Camvil Mięta 100g
Camvil Mięta 100g
Camvil Mięta 100g
Camvil Mięta 100g
100g

Camvil Mięta 100g


Ziele mięty to naturalny produkt, który ma wiele pozytywnych właściwości dla zdrowia i dobrej kondycji królików, chomików, szynszyli, koszatniczek, świnki morskiej i innych gryzoni.
Właściwości mięty obejmują działanie:
•     przeciwzapalne,

•     przeciwbakteryjne

•     przeciwwirusowe

•     przeciwbólowe

Ziele mięty może pomóc w leczeniu wielu chorób i stanów zapalnych, a także pomóc w łagodzeniu objawów infekcji i chorób układu oddechowego.

Mięty może również wpłynąć pozytywnie na układ trawienny zwierząt. Dzięki swoim właściwościom przeciwzapalnym, może pomóc w leczeniu biegunek i innych problemów trawiennych. Dodatkowo, mięta działa rozkurczowo na mięśnie gładkie jelit, co przyspiesza trawienie i zapobiega wzdęciom.

W przypadku królików, ziele mięty może pomóc w łagodzeniu stanów zapalnych skóry i działać jako naturalne środki odstraszające od owadów.

Dla chomików, szynszyli, koszatniczek, świnki morskiej i innych gryzoni, mięta może pomóc w leczeniu stanów zapalnych jamy ustnej oraz pomóc w łagodzeniu objawów chorób układu oddechowego.

Oprócz swoich właściwości leczniczych, ziele mięty jest również pysznym i zdrowym przysmakiem dla tych zwierząt. Może być stosowane jako urozmaicenie diety oraz pomóc w zachowaniu dobrego stanu zdrowia, można podawać 2-3 razy w tygodniu.

Opakowanie zawiera ziele mięty czyli gałązki z dodatkiem liści w różnych ilościach.&a

Ean/Kod producenta: 5905699599024

Zobacz opinie o produkcie »

Dodatkowe informacje:

Marka: Camvil
Skład: Ziele mięty
Przeznaczenie: Królik, chomik, świnka morska, koszatniczka, szynszyla, mysz, szczur, inne gryzonie.
Przechowywanie: Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu.
Sposób podawania: W celu zróżnicowania diety podawać 2-3 razy w tygodniu.