Strona główna SUPLEMENTY DLA KONI EQUIHERBS
Witamina C
EQUIHERBS <br>Witamina C
0,5-1-3 kg

EQUIHERBS
Witamina C


EQUIHERBS Witamina C - kwas askorbinowy zwiększa odporność na zakażenia i uszkodzenia, szczególnie w okresach przeciążenia fizycznego, wpływa na wytwarzanie kolagenu ułatwia gojenie się ran, złamań, hamuje powstawanie krwotoków. Dodatkowo bierze udział w utrzymywaniu równowagi fizjologicznej tkanki łącznej, chrzęstnej i kostnej.
Zapotrzebowanie na witaminę C występuje w sytuacjach stresogennych, wzmożonej intensywności treningów, po przebytych kontuzjach, chorobach, osłabieniu i alergii. Szczególnie w okresie braku dostępu do pastwisk, znacznie zmniejsza się możliwość pozyskania odpowiedniej ilości witaminy C z zielonki. Jej niedobór powoduje zaburzenia w przemianie materii, łamliwość naczyń krwionośnych, krwawe wylewy do tkanki podskórnej i stawów, oraz zmiany zwyrodnieniowe mięśni.


Skład:
100% kwas l-askorbinowy

Forma:

Proszek.

Dawkowanie/dzień:
Konie i kuce: 8 g na 200 kg m.c.


Zobacz opinie o produkcie »

Dodatkowe informacje:

EQUIHERBS jest polską marką stworzoną przez miłośników i pasjonatów koni.

Zioła i dodatki paszowe EQUIHERBS posiadaja certyfikaty jakości spożywczej, zapewniają wysokość skuteczność działania, popartą długoterminowymi testami przy udziale hodowców oraz w porozumieniu z lekarzami weterynarii.