Strona główna DLA GRYZONI WSZYSTKIE Camvil Nagietek 80g
Camvil Nagietek 80g
Camvil Nagietek 80g
Camvil Nagietek 80g
80g

Camvil Nagietek 80g


Kwiat nagietka - to naturalne wsparcie dla zdrowia królików, chomików, świnki morskiej, koszatniczek, szynszyli i innych gryzoni.
Nagietek, to popularna roślina o licznych właściwościach leczniczych, może stanowić cenne wsparcie dla zdrowia, zawiera olejek eteryczny, glikozydy, karotenoidy, flawonoidy, a także kwasy organiczne.

Właściwości kwiatu nagietka obejmują działanie: przeciwzapalne,przeciwbakteryjne i gojące. Dzięki temu, może on pomóc w łagodzeniu stanów zapalnych skóry, wspierać gojenie się ran i zadrapań oraz zapobiegać infekcjom.

Może być szczególnie korzystny w przypadku problemów skórnych, takich jak podrażnienia, wysypki czy owrzodzenia.Jest niezbędny w przypadku ropni u królików. Jego działanie łagodzące i regenerujące może przynieść ulgę zwierzętom, które borykają się z takimi dolegliwościami.

Kwiat nagietka zawiera również antyoksydanty, które mogą wspomagać układ odpornościowy i chronić organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. To ważne, zwłaszcza w przypadku zwierząt, które są narażone na różnego rodzaju infekcje i choroby.

W naszym sklepie zoologicznym oferujemy wysokiej jakości kwiat nagietka, który został starannie zebrany i wyselekcjonowany, aby zapewnić najlepsze efekty zdrowotne dla Twojego gryzonia.

Dodanie kwiatu nagietka do diety twojego Pupila to doskonały sposób na wspieranie ich zdrowia i dobrej kondycji.

Ean/Kod producenta: 5905699599192

Zobacz opinie o produkcie »

Dodatkowe informacje:

Marka: Camvil
Skład: Kwiat nagietka
Przeznaczenie: Królik, chomik, świnka morska, koszatniczka, szynszyla, mysz, szczur, inne gryzonie.
Przechowywanie: Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu.
Sposób podawania: W celu zróżnicowania diety, można podawać codziennie. Zapewnić stały dostęp do świeżej wody.