Strona główna DLA GRYZONI WSZYSTKIE Camvil Mięta
Camvil Mięta
Camvil Mięta
Camvil Mięta
100 g

Camvil Mięta


Ziele mięty to naturalny produkt, który ma wiele pozytywnych właściwości dla zdrowia i dobrej kondycji królików, chomików, szynszyli, koszatniczek, świnki morskiej i innych gryzoni.
Właściwości mięty obejmują działanie:
•     przeciwzapalne,

•     przeciwbakteryjne

•     przeciwwirusowe

•     przeciwbólowe

Ziele mięty może pomóc w leczeniu wielu chorób i stanów zapalnych, a także pomóc w łagodzeniu objawów infekcji i chorób układu oddechowego.

Mięty może również wpłynąć pozytywnie na układ trawienny zwierząt. Dzięki swoim właściwościom przeciwzapalnym, może pomóc w leczeniu biegunek i innych problemów trawiennych. Dodatkowo, mięta działa rozkurczowo na mięśnie gładkie jelit, co przyspiesza trawienie i zapobiega wzdęciom.

W przypadku królików, ziele mięty może pomóc w łagodzeniu stanów zapalnych skóry i działać jako naturalne środki odstraszające od owadów.

Dla chomików, szynszyli, koszatniczek, świnki morskiej i innych gryzoni, mięta może pomóc w leczeniu stanów zapalnych jamy ustnej oraz pomóc w łagodzeniu objawów chorób układu oddechowego.

Oprócz swoich właściwości leczniczych, ziele mięty jest również pysznym i zdrowym przysmakiem dla tych zwierząt. Może być stosowane jako urozmaicenie diety oraz pomóc w zachowaniu dobrego stanu zdrowia, można podawać 2-3 razy w tygodniu.

Opakowanie zawiera ziele mięty czyli gałązki z dodatkiem liści w różnych ilościach. Ean/Kod producenta: 5905699599024


Zobacz opinie o produkcie »

Dodatkowe informacje:

Marka: Camvil
Skład: Ziele mięty
Przeznaczenie: Królik, chomik, świnka morska, koszatniczka, szynszyla, mysz, szczur, inne gryzonie.
Przechowywanie: Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu.
Sposób podawania: W celu zróżnicowania diety podawać 2-3 razy w tygodniu.